Indywidualne siedziska grzewcze

Znajduje ono zastosowanie jako mata grzewcza służąca do ogrzania osób siedzących w zimnej świątyni. Jest ona przeznaczona dla indywidualnych użytkowników, dla których obecne ogrzewanie w ich kościele jest niewystarczające lub nie występuje wcale.

Trzystopniowa regulacja grzania
Czas użytkowania od 1. 2- 2. 4 h
Mata wyglądem zewnętrznym przypomina torbę, dzięki czemu można zabrać ją do świątyni lub inne miejsce
Możliwość wyboru dowolnej kolorystyki maty grzewczej
Bezpieczne napięcie

Zintegrowane elementy grzewcze w zamkniętej torbie

Zintegrowane elementy grzewcze w zamkniętej torbie dedykowane głównie myśliwym i wędkarzom. Akumulator (o mocy 7.2 Ah, o wadze około 1.8 kg) znajdujący się we wnętrzu torby.

Trzystopniowa regulacja mocy grzania
Czas grzania od 3- 6 godzin
Możliwość wydłużenia długości grzania poprzez zastosowanie akumulatora o większej pojemności
Bezpieczne napięcie

PODGRZEWANE SIEDZISKO NA WÓZKI INWALIDZKIE

Mata grzewcza znajduje się na siedzisku wózka. Przymocowana jest rzepami, które w razie potrzeby można zdemontować. Akumulator żelowy znajduje się w tylnej kieszeni pleców wózka. Na życzenie możemy również zastosować podgrzewaną matę grzewczą na plecy.

Regulacja mocy grzewczej za pomocą trzystopniowego przy łącznika
Długość grzania od 3 do 6 godzin
Bezpieczne napięcie
Możliwość wyboru dowolnej kolorystyki maty grzewczej
DSC_0013

Nasze nowe produkty zostały skonstruowane i wyprodukowane na życzenie naszych klientów i potencjalnych odbiorców. Produkty te są niezależne, przenośne, zasilane akumulatorami i bateriami o napięciu 12 V.

Zainteresowanych naszym produktem zapraszamy do nawiązania kontaktu. Wystarczy kliknąć w prostokąt obok, aby przenieść się do formularza kontaktowego. Można również się skontaktować teleofnicznie pod numerem +48 59 823 21 47, chętnie doradzimy oraz odpowiemy na ewentualne pytania.