PODGRZEWANE SIEDZISKO NA WÓZKI INWALIDZKIE

Mata grzewcza znajduje się na siedzisku wózka. Przymocowana jest rzepami, które w razie potrzeby można zdemontować. Akumulator żelowy znajduje się w tylnej kieszeni pleców wózka. Na życzenie możemy również zastosować podgrzewaną matę grzewczą na plecy. Regulacja mocy grzewczej odbywa się za pomocą trzystopniowego przełącznika. Długość grzania wynosi od 3 do 6 godzin, w zależności od zastosowanej mocy (możliwość zwiększenia czasu grzania) do zastosowania również przy wózkach elektrycznych).

Indywidualne siedziska grzewcze

Znajduje ono zastosowanie jako mata grzewcza służąca do ogrzania osób siedzących w zimnej świątyni. Jest trzystopniowa regulacja grzania, w zależności od potrzeb. Czas użytkowania wynosi od 1.2- 2.4 h. Dzięki przemyślanej konstrukcji wygląd zewnętrzny przypomina torbę, którą można zabrać do świątyni lub w inne miejsce, zgodnie z potrzebą. Elementy wykonywane są indywidualnie, w wybranym przez klienta kolorze (waga 0.5 kg).

Zintegrowane elementy grzewcze w zamkniętej torbie

Zintegrowane elementy grzewcze w zamkniętej torbie dedykowane głównie myśliwym i wędkarzom. Akumulator (o mocy 7.2 Ah, o wadze około 1.8 kg) znajdujący się we wnętrzu torby. Urządzenie grzewcze posiada regulację trzystopniową i w zależności od stopnia grzania można go używać od 3- 6 h). Przy zastosowaniu akumulatora o większej pojemności wydłuża się automatycznie czas użytkowania.

Nasze nowe produkty zostały skonstruowane i wyprodukowane na życzenie naszych klientów i potencjalnych odbiorców. Produkty te są niezależne, przenośne, zasilane akumulatorami i bateriami o napięciu 12 V.